Czwartek V tygodnia okresu wielkanocnego, Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba

Dzisiaj jest Czwartek, 06 maja 2021 r., 125 dzień roku. Wszedłeś na tę podstronę o godzinie 20.58.


"Choć raz dziennie przenieś się myślą ku godzinie śmierci, by w tym świetle ocenić wydarzenia każdego dnia. Zapewniam Cię, że doświadczysz wiele wewnętrznego spokoju,który wypływa z tej myśli..."

Josemaria Escriva,Kuźnia(1038)

Grupa Apostolstwa Dobrej Śmierci modli się w intencjach chorych, umierających i zmarłych obejmując pamięcią nie tylko parafian, ale także zapomnianych w modlitwie i dusze czyśćcowe.

Zelatorka Apostolstwa Dobrej Śmierci w Gostyni - Cecylia Kubica

Grupa pielgrzymuje do Górki Klasztornej i innych miejsc związanych z kultem maryjnym. Grupa modlitewna gromadzi się w kościele w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 6.30 na Różańcu do Siedmiu Boleści Matki Bożej. Każdego roku, po zakończeniu kolędy odprawiana jest Msza Św. w intencji wszystkich członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, ich rodzin, księży z Górki Klasztornej i duszpasterzy Gostyni. Po niej odbywa się spotkanie opłatkowe w salce parafialnej. 19 marca, w uroczystość Św. Józefa Apostolstwo Dobrej Śmierci bierze udział w Mszy Św. w intencji wspólnoty. Podobna intencja towarzyszy modlitwie w dniu 15 września we wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w modlitwie i spotkaniach Apostolstwa.

up-button

Witrynę najlepiej oglądać za pomocą przeglądarki Mozilla Firefox.
Webmaster

Copyright